Виберіть відповідний тариф

Просування оголошень

VIP

4 грн.

Бажаючи отримати найбільшу кількість переглядів і впевнено зайняти лідируючі позиції, скористайтеся послугою VIP, що дозволить вашому оголошенню перебувати у верхній частині списку (навіть у порівнянні з підняттям і топів оголошеннями) протягом 3/7/14/30 днів. Послуга не доступна для категорій 18+.

Реєстрація

ТОП

3 грн.

Додавання оголошення в ТОП - це розміщення його в верхній частині списку оголошень, вище, ніж звичайні безкоштовні оголошення. Різниця послуг Додати в ТОП від Підняття полягає в тому, що при піднятті оголошення потрапляє вгору списку одноразово, тоді як Додати в Топ дозволяє перебувати у верхній частині списку 3/7/14/30 днів. З послугою Додати в ТОП можна бути впевненим, що ваше оголошення отримає набагато більше переглядів в порівнянні зі звичайним оголошенням, а значить ваша мета буде досягнута набагато швидше. Для категорій 18+, послуга працює в межах категрії.

Реєстрація
Одноразово

Підняти

1 грн.

Всі оголошення на 95kv.org.ua ранжуються в залежності від дати і часу їх розміщення. Таким чином, чим більше буде розміщено нових оголошень, тим нижче буде опускатися в списку і результатах пошуку ваше оголошення. Використовуючи послугу Підняття вашого оголошення, ви досягнете розміщення його у верхній частині списку, як ніби ви розмістили його всього кілька секунд назад. Для категорій 18+, послуга працює в межах категрії.

Реєстрація
Назавжди

Виділити кольором

20 грн.

Якщо ви бажаєте залучити до вашого оголошення увагу інших користувачів, скористайтеся послугою Виділити оголошення кольором. Таке оголошення відразу приверне увагу і не залишиться непоміченим в будь-якому випадку.

Реєстрація

Реклама підприємств

Базовий

Free
 • Можливість редагування своїх даних
 • Розміщення на мапі міста
 • Унікальна адреса в інтернеті (піддомен)
 • Розміщення фотографій (Магазину, продукції)
Повна таблиця тарифів Реєстрація

Стандарт

30 грн.
 • Можливість редагування своїх даних
 • Розміщення на мапі міста
 • Унікальна адреса в інтернеті (піддомен)
 • 5 Розміщення фотографій (Магазину, продукції)
Повна таблиця тарифів Реєстрація

Стандарт +

50 грн.
 • Можливість редагування своїх даних
 • Розміщення на мапі міста
 • Унікальна адреса в інтернеті (піддомен)
 • 10 Розміщення фотографій (Магазину, продукції)
Повна таблиця тарифів Реєстрація

Преміум

70 грн.
 • Можливість редагування своїх даних
 • Розміщення на мапі міста
 • Унікальна адреса в інтернеті (піддомен)
 • 15 Розміщення фотографій (Магазину, продукції)
Повна таблиця тарифів Реєстрація

Способы оплаты

БАНКОВСКАЯ КАРТА

Для пополнения личного виртуального счета банковской картой выберите в Личном кабинете (вверху, справа) – "Пополнить счет", после чего вы будете перенаправлены на страницу "Мои платежи", на которой будет представлена информация о сумме на вашем виртуальном счету, истории транзакций и платежей (если таковые были).

Повторно нажмите "Пополнить счет", укажите сумму пополнения в гривнах, и нажмите "Пополнить".

После подтверждения оплаты и согласия с Процедурой возврата средств и Условиями предоставления услуг, Вы будете автоматически перенаправлены на платежную форму процессингового центра Portmone для внесения данных вашей банковской карты.

Все данные, введенные вами на платежной форме процессингового центра Portmone, полностью защищены в соответствии с требованиями стандарта безопасности PCI DSS. Веб-портал DSK.UA получает информацию только о совершенном вами платеже.

В случае, если произошла задержка в обработке заказа, вам необходимо обратиться в службу поддержки компании Portmone, используя электронный адрес: support@portmone.com или тел. +380(44)2000902, support@portmone.com

ПРИВАТ 24

Для оплаты услуг сервиса через Приват24 выберите способ оплаты Приват24 и нажмите кнопку Оплатить.

При выборе данного способа оплаты вы будете автоматически перенаправлены на платежную форму процессингового центра Portmone. Для оплаты введите номер вашего телефона и пароль к учетной записи Приват24.

ВИРТУАЛЬНЫЙ СЧЕТ DSK.UA

Оплата услуг Веб-портала DSK.UA производится с личного виртуального счета.

Для оплаты Продвижения объявлений:

Для оплаты Реклама предприятий:

Этот способ оплаты доступен, если вы вошли в Личный кабинет, используя свой электронный адрес и пароль или с помощью одной из доступных социальных сетей, а также если у вас достаточно средств для оплаты выбранной услуги.

Если средств недостаточно - способ будет недоступен, вам необходимо пополнить ваш личный виртуальный счет, после чего вы сможете оплатить услугу.