Категорії:

Акваріумістика :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

Акваріумні рибки

На даний момент нараховується понад 2000 різновидів акваріумних рибок. Тому далеко не завжди легко визначитись з вибором. Перед тим, як акваріумні рибки купити, варто врахувати, що декотрі різновиди не можуть співіснувати в одному замкненому просторі. 

Одні прісноводні істоти – хижі, або з часом виростають до значних розмірів. В результаті їм стає тісно в акваріумі. Інші - можуть зіпсувати підводний інтер’єр. Існують і прісноводні представники, що небезпечні для людини. Їх купувати взагалі не варто. Мова йде як про піраній, так і про сомів з отруйними шипами. 

Рибки акваріумні: основні різновиди

Багато дітей та дорослих хотіли б мати акваріум з рибками. Звісно, сучасна людина цілком може втілити це у реальність, просто скориставшись нашою дошкою оголошень. Але перед тим, як здійснити таку мрію, варто врахувати деякі рекомендації спеціалістів. Прісноводні умовно діляться на дві групи:

  • вибагливі;
  • невибагливі.

Зазвичай купити акваріумні рибки першої групи – значить віддати перевагу екзотичним представникам прісноводних. В цьому випадку потрібно бути готовим до створення особливих умов, наближених до природнього середовища їх існування. Такі рибки не розмножуються в неволі. Їх ловлять у дикій природі. 

Акваріум для рибок, корм, та інше.

Майбутньому власнику доведеться не тільки купити рибки в акваріум, а й бути готовим до підбору особливого корму для окремого різновиду екзотичних істот. Акваріумістам-початківцям цей варіант не рекомендується. Справа не стільки в складності з адаптацією, скільки з великим ризиком завезення невиліковних захворювань для інших представників водного середовища. 

Невибагливі рибки – оптимальне рішення. Вони витривалі від народження, або вже акліматизовані. Можна обрати золотих рибок, коропових або Кіллі. Таке придбання стане дійсно вигідним та вдалим. Не зайвим буде подбати попередньо й про те, скільки коштує акваріум. Ціни на усе, що пов’язано з розведенням рибок, можна взнати на спеціалізованих форумах, або ж на дошці оголошень. 

Сьогодні як початківець, так і акваріуміст зі значним досвідом знає, як втілити в реальність свої мрії. Наша дошка оголошень дозволяють підібрати оптимальний варіант як рибок, так і кормів для них. Окрім того, досвідчені люди підкажуть, який саме акваріум стане найкращим для того чи іншого різновиду прісноводних істот. Також на нашій дошці оголошень ви можете купити не тільки акваріумних рибок але і інших тварин: собак, котів, гризунів, то що.