Категорії:

Сільгосптехніка :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

Сільгосптехніка: актуальність продажу тракторів

Ми живемо в аграрній країні, де можна побачити не тільки великі корпорації, а й маленькі ферми. В кожному випадку обробляти землю вручну не доцільно. Більшість процесів нині автоматизовані. Тому продажа тракторів актуальна звідусіль. Сільськогосподарська техніка в величезному обсязі використовується на різних підприємствах. 

Значний попит нині на збиральну техніку, особливо на зернозбиральні комбайни. Окрім того, часто виникає необхідність продати трактор або навпаки придбати його. Це техніка незамінна, коли потрібна сила тяги. Трактор – це потужне обладнання з високим рівнем прохідності. 

Коли найдоцільніше купити міні трактор?

Сучасні фахівці переконані, що купити міні трактор – значить отримати змогу переорати поле, розпушити землю чи скосити траву. Це важливо для кожного, хто володіє певним сільськогосподарським угіддям чи земельною ділянкою. Декотрі японські міні трактори дозволяють виконати поставлені задачі доволі швидко при незначних зусиллях. 

Якщо ділянка менше гектара, замовляти велику спецтехніку не раціонально. Звісно, хтось спробує зібрати трактор саморобний за необхідними параметрами. Але не завжди й це доцільно. Ті ж селяни частіше орендують техніку, яка, по суті, використовується декілька разів на рік.

Саморобний міні трактор за розмірами в декілька разів менше звичайного. Він коротший та вужчий. Але от показники мобільності та маневреності на маленькій площі. Для збільшення функціональності використовують причепи. 

Міні трактори потребують менше палива та простору для стоянки. Їх легко розмістити у звичайному гаражі. Звісно, приваблює і ціна. Адже купити міні трактор дешево – не проблема. Така техніка коштує в 2-3 рази дешевше, ніж повногабаритна, причому навіть, враховуючи вартість доставки. 

Де купити трактор б/у?

Коли потрібна якісна самохідна техніка з ДВЗ та іншими елементами, що притаманні повноцінним тракторам, рекомендується замовити оренду мінітрактора. Це дасть змогу зорати ділянку, підстригти газон та скосити траву, посадити картоплю та безліч інших продуктів. 

Вигідно купити трактор б/у чи орендувати його, відвідавши нашу дошку оголошень. Тепер кожен матиме змогу зробити крок уперед та вийти на новітній рівень розвитку господарства завдяки широкому розмаїттю пропозицій, що задовільнять будь-які запити.