Спецтехніка :

Знайдено 7 оголошень

Електричний вилочний навантажувач Lonking LG18BE

Спецтехніка

819426.9 грн.

Вилочний навантажувач Lonking FD35T

Спецтехніка

494481.75 грн.

Дизельний вилочний навантажувач Lonking FD30T

Спецтехніка

452097.6 грн. договірна

Навантажувач кун на мини трактор.

Спецтехніка

35000 грн.
Спецтехніка Київ - dsk.ua Безкоштовна дошка оголошень

Навантажувач кун на міні трактор Dong Feng 244, Kata Ke 454, Geas 37, DW 404

Спецтехніка

35000 грн.
26000 грн.

Навантажувач кун на мінітрактор

Спецтехніка

35000 грн.
Спецтехніка Київ - dsk.ua Безкоштовна дошка оголошень

Спецтехніка: актуальність в сучасності

В усіх регіонах нашої країни сьогодні набирає обертів діяльність представництва сфери будівництва. Житлові будівлі та промислові споруди, спорткомплекси та гіпермаркети, великі бізнес-центри та різноманітні магазини з’являються один за одним. Але окрім кваліфікованих робітників для здійснення поставлених цілей потрібна відповідна спецтехніка. Досвід показує, що найбільшим попитом сьогодні користуються:

  • бульдозери;
  • автокрани;
  • самоскиди;
  • катки;
  • екскаватори;
  • навантажувачі. 

Такі транспортні засоби полегшують різні трудомісткі роботи. Вони незамінні, коли планується риття котлованів та вирівнювання ґрунту, перевезення будівельних матеріалів та закладення фундаменту.

Оренда чи продаж спецтехніки: що обрати?

Одні підприємці вирішують спецтехніку купити. Серед переваг такого рішення – можливість здавати транспортні засоби в оренду. Але от недорога техніка має свої недоліки. Перш за все, вони стосуються технічних характеристик. Окрім того, знадобиться обслуговування спецтехніки. Для цього знадобляться кваліфіковані фахівці, а це – додаткові витрати. Схожа ситуація з спецтехнікою б/у.

Вигіднішим та економнішим варіантом є оренда спеціалізованої техніки. Вона дозволяє зменшити витрати і навіть заощадити. Достатньо укласти відповідний договір з спеціалізованою фірмою та отримати транспортні засоби в експлуатацію. При підписанні документів важливо узгодити кількість орендованих агрегатів та можливі знижки. Найголовнішою перевагою такої домовленості буде те, що після експлуатації не виникне проблем з розміщенням чи ремонтом техніки.

На сьогоднішній день, тих, кого цікавить продаж спецтехніки, очікує безліч пропозицій на нашій дошці оголошень. Потенційний замовник має змогу орендувати будівельну техніку, причому разом з кваліфікованими операторами. Це заощадить і час, і гроші. Співпраця з перевіреною компанію дозволить виконати заплановане своєчасно та на професійному рівні. Надійний орендодавець гарантує взаємовигідні умови для кожного клієнта.

Грамотний підхід дозволить підібрати оптимальне рішення під будь-які запити і здійснити замовлення в режимі онлайн. Зручний інтерфейс, широке розмаїття пропозицій та доступні ціни допоможуть кожному визначитись з вибором та реалізувати свої плани на найвищому рівні.