Категорії:

Легкові автомобілі :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

Де краще продати авто!?

Для багатьох людей сьогодні є звичною покупка автомобіля на дошці оголошень. Старі транспортні засоби з певним пробігом зазвичай обходяться дешевше нових. Тому, коли потрібно продати машину, доцільно відвідати відповідний сайт. Хоч декотрі автомобілісти не дуже поспішають здійснювати покупку через недобросовісних продавців або взагалі відвертих шахраїв. 

Знаючи, як продати авто аферисти можуть наживатись на інших. Тому, перед тим як обрати автомобіль високої якості в хорошому стані, варто не тільки визначитись з моделлю, а й проаналізувати критерії вибору транспортних засобів. Не рекомендується звертати увагу на фрази: «тільки сьогодні, тільки в нас, найнижчі ціни», тощо. Інакше можна залишитись і без грошей, і без машини. 

Критерії вибору або як продати авто

Щоб зрозуміти, як продати автомобіль, потрібно одразу відсіяти декілька розповсюджених пропозицій. Серед них:

  • надто низька ціна;
  • надмірно завищена вартість;
  • бажання продати авто після ДТП з проблемними документами чи взагалі з кузовами без номерів;
  • оголошення без фотографій або з різними машинами;
  • об’яви, де не вказується контактний номер телефону. 

Звісно, надто низькі ціни можуть свідчити про необхідність терміново продати авто на запчастини. Але частіше це оголошення від шахраїв. Надмірно завищена вартість – ознака того, що домовитись буде складно. Господар автомобіля або переоцінює власний транспортний засіб або насправді не поспішає з ним розлучатись.

Продати машину на нашій дошці оголошень

Важливо зазначити, що оголошення про продаж авто має обов’язково містити номер телефону. В будь-якому разі транспортний засіб потрібно оглянути особисто. Про це домовляються в телефонному режимі. Для огляду краще запросити професійного автомобіліста. Його рекомендації допоможуть підстрахуватись та обрати дійсно надійний варіант машини. 

Одні віддають перевагу іномаркам, інші – товарам вітчизняного виробника. В кожному з випадків важлива уважність до деталей. Не зайвим буде попередньо відвідати СТО, працівники якого дадуть об’єктивну оцінку відповідному транспортному засобу. 

Визначившись з пробігом, станом автомобіля та моделлю сьогодні кожен зможе підібрати оптимальний варіант машини під власні запити. На нашій дошці оголошень передбачається можливість вигідно продати або придбати якісний автомобіль в онлайн режимі.