Категорії:

Собаки :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

Купити собаку: найкращого друга людини

Сучасні люди дедалі частіше приймають рішення купити собаку. Це навіть не дивно, адже така домашня тваринка завжди вважалась найкращим другом. Вона без проблем освоїла швидкісні ліфти та малогабаритні квартири.

Сьогодні можна купити песика і не турбуватись, що тому буде некомфортно у багатоповерховій будівлі. Таких тваринок використовують з різними цілями:

  • для полювання;
  • для охорони майна;
  • для випасання худоби;
  • для захисту. 

Доволі часто купити маленьку собачку бажають і ті, хто просто хоче мати поруч дійсно вірне створіння. 

Купити песика: який різновид обрати?

Запит про бажання собаку купити сьогодні не рідкість на нашій дошкці оголошень. І вибір таких тварин дійсно вельми великий. Згідно офіційним даним кінологи нараховують понад 400 різновидів собак. Це можуть бути крихітні чіхухуа, йоркширські тер’єри, пекінеси і тойтер’єри, а також сенбернари, величезні мастіфи, німецьки доги. 

Користуються попитом і гладкошерсті добермани, далматинці, американські стафордширські тер’єри та грейхаунди. Часто у людей виникає бажання собаки купити, обираючи з представників, що мають довгу густу шерсть. Серед них афганський хор, шапендуа, мальтійська болонка, ши-тцу. Звісно, доцільно взнати і скільки коштує собака відповідної породи.

Скільки коштує собака і яку обрати

Однойменний розділ дошки оголошень пропонує маленькі породи собак купити, або підібрати будь-який варіант на власний розсуд. Одних людей цікавить можливість мисливські собаки купити, іншим потрібні якісь особливі породисті варіанти. Тому визначитись з остаточним вибором не просто. 

Але варто розуміти, що купити мисливську собаку чи звичайну дворнягу – справа кожного. Головною відмінністю тварин є втручання людини у розвиток тварини. Вчені схрещують собак, отримуючи нові породи. Основним орієнтиром при виборі тварини мають бути характерні особливості відповідної істоти, а також необхідність догляду. 

Бездоганним вибором для новичків стануть доброзичливі та дружелюбні представники маленьких порід. Енергійним господарям краще обрати жвавих фокстер’єрів, любителям виставок декоративних тварин сподобається ши-тцу або померанський шпіц. Маленькі породи вимагають менше часу на прогулянки та тренування, а от більшим – потрібна систематична фізична активність. А в розділі "Зоотовари" ви можете знайти різноманітні іграшки, харчування чи одяг для ваших улюбленців. На нашій дошці оголошень кожен знайде те, що шукає.