Категорії:

Нерухомість :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

Про нерухомість і не тільки

Сьогодні практично кожна людина періодично замислюється про придбання власної квартири. Одні відкладають на це роками, інші розглядають вигідні умови іпотеки. В кожному випадку головною метою є покупка квартири. Людина бажає мати власні апартаменти, що відповідатимуть її смакам та потребам. З цією задачею успішно впорається агенція нерухомості або ж відповідна дошка оголошень, де розміщено безліч варіантів вторинного житла. 

Але для придбання квартири своєї мрії перш за все варто скласти перелік найважливіших характеристик. З ними буде простіше проаналізувати усі існуючі варіанти. Слід зазначити, що перелік вимог до нерухомості у потенційних покупців завжди індивідуальний. Але декотрі універсальні рекомендації щодо вибору все ж передбачаються. 

Продаж нерухомості: критерії вибору

Наразі, щоб купити нерухомість, достатньо відвідати спеціалізовану дошку оголошень. Там кожного дня з’являються нові вигідні пропозиції. Майбутньому власнику житла варто орієнтуватись на такі параметри нерухомості, як:

  • ціна;
  • соціальна інфраструктура;
  • транспортна доступність;
  • тип будинку та рік його побудови;
  • стан під’їзду та самої квартири;
  • вид з вікна;
  • сторонні звуки;
  • розташування квартири;
  • екологія району. 

Звісно, квартири економ-класу обійдуться дешевше. Головне, щоб вони були придатні для заселення. В такому питанні, як продаж нерухомості ключовим фактором транспортної доступності є розташування відносно метро чи зупинок громадського транспорту. Важливу роль грає й соціальна інфраструктура. Перш за все мова йде про розташування лікарень, навчальних закладів, торгівельних центрів та магазинів. 

Іноді необхідність продати нерухомість за низькою ціною зумовлена крихітним коридором чи передпокоєм, малесенькою кухнею чи балконом. Для старих будівель це розповсюджена практика. Важливо, щоб під’їзд був чистим та прибраним, а ліфт працював безперебійно. Рекомендується обирати квартиру, в котрій зроблено хоча б косметичний ремонт. Наявність неприємних сторонніх запахів неприпустима.

Купити нерухомість

Обираючи нерухомість, частіш за все віддають перевагу квартирам не на першому і не на останньому поверсі. Не поспішають купувати і «кутові» варіанти, що вважаються прохолодними. Проаналізувавши цей перелік рекомендацій кожен зможе обрати оптимальну квартиру під свої запити безпосередньо в онлайн режимі.