Категорії:

Весільні сукні / костюми :

Знайдено 0 оголошень
оголошення не знайдено в даній категорії

При підготовці до урочистого дня, перед нареченою стоїть складне завдання – купити сукню на весілля. Причому «ту саму», яка зможе підкреслити всі переваги фігури, приховати недоліки і буде виглядати так, ніби створена саме для цієї жінки.

Весільне плаття: особливості вибору

Купити весільне плаття і не помилитися з вибором просто, якщо слідувати певним простим правилам. По-перше, пам’ятайте про індивідуальний стиль. По-друге, не забувайте про тип фігури. Для дівчат з фігурою «прямокутника», підійдуть короткі весільні сукні в стилі ретро або прямі моделі, які трохи розходяться до низу. Для «трикутника» - сукні в стилі «ампір», а також моделі з акцентом на стегна. Для «яблука» підійде А-силует і моделі із завищеною талією, які приховують живіт. Дівчатам з типом фігури «перевернутий трикутник» варто купить весільне плаття з пишною спідницею. А ось щасливим володаркам витончених вигинів у формі «пісочного годинника», підійдуть моделі, які підкреслюють силует або з акцентом на талії.

Весільне плаття купити в Україні

Перед тим, як придбати сукню для весілля, необхідно звернути увагу на силует, який може бути дуже різноманітним:

  1. А-силуэт. Підходить практично для будь-якої комплекції. Плавно розширюючись до низу, плаття здатне скорегувати фігуру, зробивши її більш стрункою та жіночною.
  2. Ампір. Делікатні та витончені моделі. У цій категорії гарно виглядатимуть атласні весільні сукні з завищеною талією і прямим кроєм.
  3. Пряме. Для романтичних і ніжних дівчат, які віддають перевагу простим формам.
  4. Пишне. Характерна особливість – пишна спідниця, яка починається в області талії.
  5. Русалка. Така сукня дуже вузька, тому повністю облягає фігуру своєї володарки, а потім значно розширюється в нижній частині. Силует нагадує хвіст русалки, звідки і назва моделі.
  6. Сукня-костюм. Ідеальний варіант для розпису в РАГСі.

Весільне плаття ціна: де купити найвигідніше?

Напевно, одне з найперших питань, які виникають на початку планування весілля, це: «Скільки коштує весільне плаття?». Ціни весільних суконь залежать насамперед від дизайну, обраного матеріалу, крою та роботи. Ручна праця завжди буде коштувати в декілька разів більше, ніж ті плаття, які виготовляються на фабриках.

Наша дошка оголошень надає можливість вибрати весільні сукні на різноманітний бюджет, та вигідно їх придбати. Для кращих результатів ви можете відфільтрувати вироби за необхідними параметрами і підібрати для себе найкращий варіант. Приємних покупок!